Oferujemy

Usługi ładowarką JCB 540-140

Od jakiegoś czasu posiadamy ładowarkę teleskopową JCB 540-140. Oznaczenia modelu oznaczają również parametry sprzętu, a mianowicie 540 oznacza udźwig 4,0 ton, a 140 oznacza wysięg maksymalny 14 metrów, co przy budowie tradycyjnych domów, pozwala na wykonanie każdej ciężkiej pracy.

Osprzęt

zawiesia łańcuchowe

Dzięki skracanymi zawiesiami łańcuchowymi możemy podnosić przeróżne obiekty, ich uniwersalność sprawia, że możemy transportować szeroki zakres obiektów.

Osprzęt

Widły paletowe

W standardowym wyyposażeniu posiadamy widły paletowe, które umożliwiają rozładunki/załadunki różnych materiałów składowanych na paletach i nie tylko. Oprócz tego, na widłach możemy podawać pełnopaletowe materiały na kolejne pietra budynków, minimalizując do zera noszenia ciężarów przez pracowników.

Osprzęt

Łyżka pojemności 1 m3

Łyżka o pojemności 1 m3 doskonale sprawdzi się podczas zasypywania fundamentów podsypką. Przewagą ładowarki nad koparko-ładowarką jest możliwość zasypu do kilku metrów w przód, co daje możliwość wysypania podsypki nawet na środek budynku. Koparko-ładowarki często usypują wjazd i wjeżdżają do wewnątrz fundamentów, uszkadzając tym samym ściany fundamentowe!!

Inowrocław

Obszar działania

Usługi ładowarką świadczymy w promieniu 20 km od Inowrocławia. Jeśli masz wątpliwości, czy jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie, skontaktuj się z Nami.

Masz pytania??

Skonatkuj się już dziś

Napisz do Nas maila, skontaktuj się telefonicznie, skorzystaj z wygodnej dla siebie formy,

biuro@dev-bud.pl

Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Masz jakieś pytania?

+48 530 60 24 60

Godziny pracy

Pon-Pt 8:00 do 17:00